Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Навчання / Циклові комісії / Циклова комісія "Видовищно-театралізованих заходів"

Циклова комісія "Видовищно-театралізованих заходів"

У теперішній час духовного відродження, коли заклади культури потребують глибоких за змістом, різноманітних за формою культурно-дозвіллєвих заходів, важливе місце належить випускникам режисерської спеціалізації. За час свого 65-річного існування спеціалізація пережила ряд реформ: у різні часи випускникам присвоювали кваліфікації – керівник драматичного колективу, режисер клубних масових заходів, а з 1997 року режисер театралізованих народних свят і обрядів.

Склад комісії:

 Шип Оксана Василівна  голова комісії, старший викладач Ужгородського коледжу культури і мистецтв. В 1984 році закінчила Хустське училище культури.

У 1990 році Рівненський інститут культури.

Аспірантка Ужгородського  національного  університету кафедри педагогіки та психології, автор наукових статей, перекладач угорської мови на форумах міжнародного значення карпатського регіону. Лауреат художнього читання, нагороджена міжнародним нагрудним знаком за значний вклад в збагачення духовності жителів Закарпаття,  член журі обласного  конкурсу  серед професійних театрів Закарпаття  ім. братів Юрія та Августина  Шерегіїв, голова творчої академічної ради  сприяння духовності, неодноразовий член журі театральних колективів, міжнародного конкурсу у м. Будапешт в Угорщині, член журі на фестивалі дитячих театральних колективів в м. Берегово «Юні зірки Мельпомени» її студенти є переможцями всеукраїнських, обласних та міжнародних конкурсів художнього слова «Закарпатський едельвейс», конкурсів ім. Івана  Ірлявського на Закарпатті, Ірини Невицької в Словаччині та конкурсів художнього слова.

         Викладач сценічної мови, режисури, сценарної майстерності.


 Гарагонич Тарас Іванович - викладач вищої категорії, заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, Лауреат обласної премії  ім. братів Юрія та Августина Шерегіїв по театрознавству і театральній критиці, член журі по визначенню премії професійних театральних колективів  Закарпаття ім. Братів Юрія та Августина Шерегіїв, член національної спілки театральних діячів України.

В 1969 році закінчив  Київський інститут І.К. Карпенка-Карого акторський факультет. Працював актором в Черкаському обласному музично-драматичному  театрі ім. Т. Шевченка (1969-1972 рр.) та інспектором обласного  управління культури по мистецьких та навчальних закладах (1973-1985 рр.). А з 1985 р. викладач майстерності актора та режисури, гриму, звукового оформлення та ораторської майстерності Ужгородського культури і мистецтв культури. Головний режисер звітів самодіяльних народних та професійних мистецьких колективів Закарпатської області в м. Києві, вистав в Закарпатському обласному музично-драматичному театрі ім. Братів Шерегіїв та численних заходів на обласному та місцевому рівні.

 Василик Галина Степанівна – викладач вищої категорії.   У 1979 році закінчила Калуське училище культури.  В 1984 році Київський інститут культури ім. О.Корнійчука. Працювала актрисою Івано-Франківського театру  ляльок, режисером Косівського  народного  театру. З 1987 року працює в Ужгородському коледжі культури і мистецтв. Здійснювала постановки та була режисером звітних концертів навчального закладу та концертів обласного значення. 

 Микулець Михайло Васильович – викладач вищої категорії.  В 1974  році закінчив Хустське училище культури. Навчався в Київському інституті культури і мистецтв. Працював в Ужгородському ляльковому театрі. Був учасником Хустського народного театру зараз театр ім. Всеволода Майданного. З 1982 року працює в Ужгородському коледжі культури і мистецтв.

      Викладає такі дисципліни як РТЗ, сценарну майстерність, сценічну пластику та майстерність актора, звукове оформлення , художньо-декоративне оформлення.