Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Черговий показ вистави "Папуша"

Черговий показ вистави "Папуша"

Вистава "Папуша" за поемою Ліни Костенко, втілена на сцені Ужгородського коледжу культури та мистецтв студентами на чолі з режисером Веронікою Тищук, подарувала насолоду, як від справжнього професійного театру.

Цією виставою завершився Тиждень сценічного мистецтва в Ужгородському коледжі культури і мистецтв. Юні таланти своєю майстерною грою змушували переживати за долю циганської молодої жінки, для якої поетичний хист, любов до віршованого слова перетворилося в кару.

Поряд із іншими на виставу прийшли й спеціально запрошені глядачі, які знаються на "циганській" темі - заслужений працівник освіти України, багаторічний редактор ромської газети "Романі Яг" Євгенія Навроцька та професор Ужгородського Національного університету, завкафедрою слов"янської філології та світової літератури Наталія Бедзір.

Вони проаналізували виставу, давши високу оцінку майстерній грі юних акторів, побажали успішно виступити на всеукраїнському фестивалі, який днями розпочнеться в Мукачеві. - пише Василь Бедзир