Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / День знань в Ужгородському коледжі культури і мистецтв пройшов урочисто та весело!!!!

День знань в Ужгородському коледжі культури і мистецтв пройшов урочисто та весело!!!!

Ось і настав цей довгоочікуваний день — День Знань, свято першого дзвінка. Сьогодні в Ужгородському коледжі культури і мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня Знань, на які зібралися студенти, батьки, викладачі та гості. Урочиста лінійка з нагоди початку нового 2017-2018 навчального року розпочалася Державним Гімном України.

Теплі слова привітання з нагоди цього свята звучали від директора коледжу Наталії Ігорівни Шетелі, яка побажала студентам пізнавати себе та світ, викладачам надихатись успіхами вихованців, а батькам бути  гордими за своїх дітей.

На свято завітали почесні гості: заступник начальника управління культури Закарпатської облдержадміністрації Ілдико Федорівна Молнар, наша землячка, випускниця Ужгородського училища культури, відома артистка театру і кіно, краща акторка 2017 року, краща виконавиця жіночої ролі Римма Зюбіна та відомий український актор кіностудії імені Олександра Довженка, який зараз проживає у Парижі Анатолій Переверзев.

Першокурсники, які сьогодні стали повноправними студентами, теж не пасли задніх, а впевнено показували свої таланти. Лілія Хрипта зачарувала всіх піснею «Мій рідний край», Юрій Рубіш зачитав байку «Сперечалися сороки», чим розвеселив присутніх на святі.  Не менш цікавим був номер «Калейдоскоп фантазій» у виконанні студентів спеціальності «Хореографія»: Тетяни Владімірцевої, Індії Агапової, Володимира Лабіка та Максима Рогожнікова. Для першокурсників слова привітання звучали і від студентської ради коледжу, яку очолює студент 4 курсу Віталій Горбей. Потім студенти четвертого курсу вручили студентам «Пам'ятку першокурсника».

Завершенням свята став звук першого дзвінка, який пролунав з рук Богдани Шевері та Віталія Горбея.

Підготувала студентка 3-Д курсу Катерина Глюдзик