Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Диспут-роздум "Книга чи комп’ютер. За чим майбутнє?"

Диспут-роздум "Книга чи комп’ютер. За чим майбутнє?"

28 березня в читальній залі бібліотеки проведений диспут-роздум "Книга чи комп’ютер. За чим майбутнє?". На заході були присутні Елеонора Юріївна Лукеча, завідуюча бібліотекою коледжу, викладач-методист Марія Петрівна Стойкя та студенти ІІІ-го курсу спеціальності «Бібліотечна справа» та постійний учасник наших заходів студент ІІІ-Д курсу Євген Химич. 

У ролі ведучих диспуту спробували себе студенти ІІІ-Б курсу Маєр Маріанна, Кус Лілія та Молдован Сніжана. Для студентів бібліотечного відділу тема була близька і актуальна, тому зал активно обговорював питання. Ведучі до кожного з питань диспуту запропонували учасникам переглянути цікаві презентації – « Історія виникнення книги», «Чи можна бути освіченою людиною, якщо не володієш комп’ютером?», «Бібліотека майбутнього». Доречно зауважити, що про бібліотеку майбутнього найцікавіші думки висловила Е.Лукеча, яка мріяла б працювати у змальованій нею бібліотеці. Після обговорення ведучі провели вікторину по темі диспуту, на питання якої учасники відповідали з легкістю. Переможниця вікторини отримала приз. Цей захід підготувала з нами наш викладач-методист, заслужений працівник культури України Людмила Іванівна Ухач, яка намагається передати нам свої вміння та знання з організації та проведення різних форм соціокультурної діяльності. Можливо у нас ще не так професійно проходять заходи, але ми вчимося і набуваємо на таких практичних заняттях необхідних знань та вмінь. 

Маєр Маріанна, студентка ІІІ-го курсу.