Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Дорогі наші випускники!

Дорогі наші випускники!

Дорогі наші випускники! Сьогодні у вас знаменний день, урочиста і зворушлива подія. Ви отримали новенькі заслужені дипломи. Відсьогодні перед вами відкривається новий світ, зовсім інший, не схожий на той, що був раніше. Тепер ви - самостійні особистості, які відповідають за свої вчинки. Життя - це картина, яку ти малюєш своїми руками, своїми фарбами. Бажаю вам яскравої палітри фарб і вибору пензлів на будь-який смак. Нехай кожен день дає можливість виявляти свій талант, свою наполегливість, свою силу і красу. Не сумуйте ніколи, не піддавайтеся смутку і ліні, не опускайте рук, якщо щось не вийде з першого разу.

Бажаю вам бути сміливими і обов'язково домагатися свого, впевнено йти до своїх мрій, нічого не боятися. Вам випала доля жити у час великих змін, коли визначальними стали освіченість, інтелект, творчість, талант. Сподіваюся, ви придбали це за роки, які провели тут зі своїми педагогами.

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму і невичерпної енергії!

Хай щастить! В добру путь!

Ваша Наталія Шетеля