Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Драйвовий майстер-клас

Драйвовий майстер-клас

6 лютого 2018 року в актовому залі Ужгородського коледжу культури і мистецтв в рамках міжнародної співпраці пройшов майстер-клас з гри на ударних інструментах, який провів директор Пряшівської консерваторії ім.Д.Кардаша Вільям Станек. У легкій та доступній манері гість розповів студентам про засади гри на духових інструментах від найперших кроків і до вершин майстерності. Особливе захоплення у публіки викликали практичні покази пана Вільяма. Він майстерно та віртуозно продемонстрував техніку виконання на ударній установці, вразивши слухачів своїм блискучим володінням всім арсеналом прийомів гри. Його технічні етюди, вправи і зразки ритмічних формул викликали позитивні емоції та бажання спробувати й собі зіграти хоч щось на ударній установці. Студенти коледжу Андрій Гриниха та Олександр Михайловський ризикнули спробувати свої сили. І майстерність викладача принесла свої результати: вже за декілька хвилин вправляння хлопці хвацько вистукували ритмічні етюди, запропоновані гостем. 

На завершення гості зі Словаччини відзначили, що щиро раді будуть продовжувати міжнародну співпрацю з Ужгородським коледжем культури і мистецтв і висловили сподівання, що після проведення майстер-класу у багатьох студентів з’явиться бажання навчитися грати на ударних інструментах. 

  Нагадаємо, що КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради та Пряшівська консерваторія ім.Д.Кардаша вже понад рік тісно співпрацюють в рамках міжнародного партнерства та співробітництва. Систематично відбувається обмін досвідом між викладачами та студентами цих двох мистецьких навчальних закладів. Як відзначила директор коледжу Наталія Шетеля, яка виступила ініціатором проведення даного майстер-класу, між нашими навчальними закладами склалися прекрасні творчі стосунки, що дозволяють збагатити свій власний творчий досвід спілкуванням з колегами. Сподіваємось, що ця співпраця і в подальшому буде приносити позитивні результати. 

Олеся Глуханич, голова циклової комісії духових, естрадних інструментів та фортепіано