Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Яскрава симфонія Прикарпаття – 2017

Яскрава симфонія Прикарпаття – 2017

З 16 по 18 червня ансамбль мажореток Ужгородського коледжу культури і мистецтв «Акцент» приймав участь у ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток «Яскрава симфонія Прикарпаття – 2017» у місті Трускавець. Фестиваль проходив у рамках святкування 190-річного ювілею міста з великими концертнами за участі Тіни Кароль, гурту Тартак та інших.

Мажоретки коледжу підвели яскраву рису на завершення навчального року. Наступного дня на вулицях Трускавця дівчат вже впізнавали шанувальники – тисячі компліментів, фото, яскраві, відверті враження глядачів. Для випускниць це був останній гастрольний виступ у складі ансамблю. У загальній ході, яку очолював Акцент, були естрадно-духові традиційні та автентичні колективи з міст Суми, Чернігів, Львів, Ужгород, Київ, Дніпро, Херсон. Мажореткам коледжу аплодували музиканти Президентського оркестру. Яскравим та незабутнім було дефіле вулицями Трускавця під акомпанімент Військового оркестру Національної академії Сухопутних війск ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. Студенти коледжу долучилися до встановлення Рекорду України – виконання Молитви за Україну, що об'єднав майже 2,5 тисячі голосів.