Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / "Кольори Карпат" на Міжнародному фольклорному фестивалі в Польщі

"Кольори Карпат" на Міжнародному фольклорному фестивалі в Польщі

Арт-коворкінг «Кольори Закарпаття», що об’єднує наші найкращі колективи, цими днями мав честь представляти Україну у сусідній Польщі в рамках Тижня Бескидської культури, який проводиться безперервно ось вже 56 років. Наші виконавці взяли участь у XXX Міжнародних фольклорних зустрічах.
Тиждень Бескидської культури - грандіозна, найбільша в Польщі подібна подія, одна з найбільших і найвідоміших фольклорних подій в Європі. Він наповнений концертами, виставками, ярмарками та зустрічами з народними артистами. Wisła, Szczyrk, Żywiec, Maków Podhalański, Oświęcim - головні міста, де проводиться свято.
Однією із головних принад тут є барвисті процесії гуртів, які представляють себе на вулицях міст, співають, танцюють, запрошують глядачів на вечірні виступи.
Організатори цього свята фольклору повідомляють про виступ близько 100 гуртів, майже 4000 виконавців. Понад 200 000 глядачів - стільки людей об’єдналось навколо прекрасної ідеї культивування традицій рідної культури.
«Це була зустріч з творчими колективами насамперед з гір, унікальна можливість для них представити свої та дізнатись про багатство інших різноманітних високородних обрядів та звичаїв, музики, пісень, танців, костюмів та мистецького життя» - пишуть польські видання.

Закарпатські режисери, хоровики, народники і хореографи під керівництвом В.Вігули, Є.Бабяк, В.Тищук і Н.Шетелі привезли додому чимало дипломів, гарні спогади та безцінний досвід. А поява цікавого Арт-коворкінгу «Кольори Закарпаття» обіцяє заповнення культурного кластеру краю дійсно яскравими новими барвами.