Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / На головній ялинці області засяяли святкові вогні

На головній ялинці області засяяли святкові вогні

Півтисячі дітей з усіх районів Закарпаття взяли участь у запаленні вогнів головної ялинки області у День святого Миколая, 19 грудня. 

Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, з малозабезпечених та багатодітних родин провели цей день в обласному центрі. Малеча переглянула театральну виставу, для дітей організували святковий обід. Кульмінацією гостювання в Ужгороді стало запалення вогнів ялинки на площі Народній перед головною адмінбудівлею краю.

Гостей видовищного свята розважали театралізованою грою зі святим Миколаєм та Янголами у виконанні акторів Закарпатського академічного обласного театру ляльок. Студенти Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора й Ужгородського коледжу культури і мистецтв провели з дітьми інтерактивні рухливі ігри. З днем святого Миколая та прийдешніми новорічно-різдвяними святами присутніх привітав заступник голови – керівник апарату Закарпатської ОДА Олександр Петік.

Нагадаємо, оздоблюють головну ялинку області півтисячі прикрас і понад півтори тисячі лампочок. Цьогоріч біля ялинки розташовано традиційний український вертеп. Композицію ручної роботи виготовили люди з обмеженими можливостями – члени ГО "Паралельний світ".

Ялинка прикрашатиме площу Народну, традиційно, до завершення свят, – пише Прес-служба Закарпатської ОДА