Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / На прем’єрі вистави "VO MNE" в Словаччині

На прем’єрі вистави "VO MNE" в Словаччині

Пряшівська консерваторія - єдина в цьому краї Словаччини. В консерваторії назвали цю подію довгоочікуваною. Саме такою була прем‘єра вистави «VO MNE» на сцені цього вишу.
Чому згадуємо про неї ми? Як можна було не зустрітися з випускником Ужгородського коледжу культури і мистецтв, а тепер викладачем Пряшівської консерваторії Олександром Куліковим? Саме він був постановником хореографії, мовою якої вистава змогла поставити низку актуальних проблем сьогодення.
Пластика виконавців вразила навіть найвимогливіших глядачів, а тут добре розуміються у цьому виді мистецтва. Успіх Олександра Кулікова відмітили пряшівські ЗМІ.
На запрошення Олександра, а також директора консерваторії Вільяма Станека та викладача Мирослава Мороховича Пряшів відвідала делегація Ужгородського коледжу. Після перегляду вистави були обговорені можливості співпраці творчих навчальних закладів.