Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / НАС ЄДНАЮТЬ ПОДОРОЖІ

НАС ЄДНАЮТЬ ПОДОРОЖІ

Керівники навчальних груп коледжу Баб’як Є.Я., Белович О.П., Тищук В.В., Стойка М.П. з метою згуртування студентів І-ІІІ-х курсів організували екскурсію до м. Мукачева. Програма вихідного дня – неділі 25 лютого включала ряд цікавих і пізнавальних заходів. Цьому сприяла навіть сонячна і трішечки морозна погода. На нас чекали і в Мукачівському драматичному театрі, адже переважна більшість подорожуючих мала відвідати його вперше! Наші очікування справдилися! Ми перебували в атмосфері яскравого динамічного дійства акторів у виставі «Кай та Герда», постановка якої здійснена за мотивами казки Г.К.Андерсена «Снігова королева». Після її перегляду ніхто не залишився без насолоди і не буде байдужим у житті у відповідь на любов, щирість, вірність та людяність. А ще більше підсилила наші почуття вечірня вистава «Едіт Піаф» – драма за мемуарами великої французької співачки. Ми щиро вдячні режисеру-постановнику Євгену Віталійовичу Тищуку, Вероніці Вікторівні Тищук та всім акторам Мукачівського драматичного театру за незабутні враження! 

Захоплюючою була і екскурсія Мукачівським замком «Паланок», затишними вулицями міста, де збагатилися знаннями з історії краю. 

  Після такого пізнавального дозвілля всі з ентузіазмом налаштовані до навчання, а також плануємо нові подорожі краєм і містами України. Приєднуйтеся! 

Інформацію подали Марія Стойка та Олена Белович