Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Педагогічна практика: перший академконцерт та перші підсумки роботи

Педагогічна практика: перший академконцерт та перші підсумки роботи

Після відкриття в Ужгородському коледжі культури і мистецтв нової спеціальності «Музичне мистецтво» багато що тут відбувається вперше. Вперше було здійснено набір студентів, що фахово вивчають музичне мистецтво. Вперше відбувся концертний захід в рамках концертно-виконавської практики. Вперше було здійснено набір у дитячу мистецьку студію, на базі якої студенти коледжу проходять педагогічну практику. І ось вперше відбувся академконцерт юних вихованців музичної студії, у якому взяли участь учні та студенти спеціальностей народні, духові, естрадні інструменти та фортепіано.

Учні прийшли, мов на свято, гарно вбрані, з піднесеним настроєм. Сдутенти-практиканти мов справжні вчителі готувати своїх вихованців до виступів, давали їм настанови, тримали за них кулачки на удачу, хвилювались більше, ніж за себе. Як одностайно висловились студенти на обговоренні, набагато легше виступити самим на сцені, ніж вивести на неї своїх вихованців. Однак, творче хвилювання було успішно подолано, юні музиканти чудово виступили, продемонструвавши все, чому їх навчили молоді педагоги під керівництвом своїх мудрих досвідчених наставників. Хороші оцінки стали тільки констатацією факту: педагогічна практика проходить успішно, студенти набувають необхідного педагогічного досвіду під керівництвом своїх викладачів, учні студії набувають ґрунтовних знань та необхідного досвіду концертних виступів.

Удачі вам, наші юні таланти!

 Тетяна Ганулич,голова циклової комісії народних інструментів

Олеся Глуханич, голова циклової комісії духових, естрадних інструментів та фортепіано