Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Підсумки обласного семінару з хореографії

Підсумки обласного семінару з хореографії

Згідно з планом роботи обласного методичного об'єднання викладачів відділу хореографії 26 жовтня 2018 року під патронатом департаменту культури Закарпатської обласної ради на базі Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради було проведено методичний семінар та майстер-клас з хореографії на тему: «Стратегія розвитку хореографічного мистецтва. Класичний танець – методика викладання (ускладнений рівень)». 

Директор Ужгородського коледжу культури і мистецтв Н.І.Шетеля привітала викладачів хореографії шкіл естетичного виховання, зосередила увагу присутніх на актуальних питаннях методики викладання та організації учбового процесу у зв’язку з наказом Міністерства освіти та науки України. Методист департаменту культури Гойдош В.А. ознайомила викладачів з положенням про проведення обласного конкурсу хореографічної майстерності серед учнів мистецьких шкіл Закарпатської області. Вікторія Адальбертівна визначила консультантів-викладачів коледжу для проведення кущових турів обласних конкурсів, семінарів та відкритих уроків по кущам, та обґрунтувала термін проведення першого туру конкурсу. 

В роботі семінару взяли участь викладачі циклової комісії «Хореографічних дисциплін» Ужгородського коледжу культури і мистецтв: голова циклової коміії, заслужений працівник культури України Шевцова Ірина Миколаївна та заслужений працівник культури України Ярова Людмила Вікторівна. 

Викладач-методист Л.В.Ярова, (концертмейстер Мельохіна Ю.), провела майстер-клас на тему: «Методика вивчення та виконання вправ екзерсису класичного танцю на середині залу в старших класах». Продовжила роботу методичного семінару викладач-методист І.М.Шевцова, концертмейстер Бучок Л.В., висвітлюючи питання методики побудови комбінацій екзерсису на середині залу та allegro. 

Гострі питання по програмним вимогам викладання класичного танцю в старших класах шкіл естетичного виховання були обговоренні за круглим столом. Виступали досвідчені викладачи, такі як Гнепа І.А. та викладачі-початківці Макарович Х., Дудич А., Маланка І., Богля О. Викладач І.М.Шевцова та концертмейстер Бучок Л.В. провели презентацію збірника методичних рекомендацій «Урок класичного танцю» з питання методики підготовки викладача до уроку

Учасники висловили впевненість, що проведення подібних обласних семінарів сприятиме активізації методичної та практичної роботи викладачів хореографії мистецьких шкіл. Навики побудови комбінаційних рухів екзурсису вони будуть використовувати у навчальній роботі з метою виховання грамотності виконавців. Семінар пройшов під девізом: «згадуй, аналізуй, дій!».