Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Понад 220 студентів УжККіМ звітували на сцені обласного драмтеатру

Понад 220 студентів УжККіМ звітували на сцені обласного драмтеатру

Йосип Борто побував на концерті та привітав його учасників.


У Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв відбулося грандіозне свято культури–творчий звітній концерт викладачів і студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв Закарпатської обласної ради під промовистою назвою «У мистецькій намисті чудес», де є директоркою Наталія Шетеля.

На сцені-талановита юнь, яка демонструвала перед заповненим глядацьким залом пісенні, танцювальні, хорові, декламаційні здібності та знання, які вони здобули в стінах цього закладу і готові втілювати їх на мистецькій ниві краю. Від початку програми і до її завершення все було продумано, злагоджено, завдяки титанічній праці викладачів, хореографів, сценаристів, режисерів і постановників, які працювали над складним завданням – сформувати кожну конкретну самобутність краю всіх етнічних жителів Закарпаття–лемків, гуцулів, верховинців, угорців, словаків, як окрему намистинку та вплести її у його чарівне мистецьке намисто. І цей унікальний задум вдався! 220 учасників концерту більше двох годин викладались наповну, а глядачі захоплено аплодували.

Їх привітати прийшли: перший заступник голови облради Йосип Борто та заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін.

Йосип Борто найперше подякував викладачам за самовіддану, титанічну працю, високо оцінив сам концерт і майстерність обдарованої молоді, побажав кожному учаснику подальших успіхів на ниві культури й усіх щедрот життя. Та за дорученням голови облради Михайла Рівіса вручив вітальну адресу коледжу і відзнаки облради.

Так, за вагомий особистий внесок у розвиток культури, сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди творчого звіту Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради Почесною грамотою обласної ради нагороджено: Бабяк Єлізавету Яношівну-викладача циклової комісії хореографічних дисциплін; Вігулу Валентину Іванівну- викладача циклової комісії народних інструментів; Матейко Мар’яну Михайлівну- викладача циклової комісії музично-теоретичних дисциплін та народно-пісенного мистецтва; Телеп Оксану Анатоліївну-заступника директора із навчальної роботи та колектив Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради. - пише Прес-служба облради