Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Приємні враження про концерт від Олени Пекар

Приємні враження про концерт від Олени Пекар

Місто живе враженнями від великої культурної події, авторами якої стали ми з вами. Соціальні мережі обговорюють наш звітний концерт. От, що пише відома майстриня поетичного слова Олена Пекар: "Що у мене на думці? Ніяк не можу відійти від тих приємних вражень, які справили на мене, на глядачів звітний концерт Ужгородського коледжу культури. Такого переповненого залу театру я вже давно не бачила. Місць вільних не було навіть на балконі. Ми із Оксаною Цісар (Синьоокою) ледве знайшли, дякуючи І.В.Хланті. Це було свято душі. Настільки все гармонійно продумано, скомпоновано, відпрацьовано, що можна тільки уявити, який гігантський труд вкладено викладачами, хореографами, сценаристами, режисерами, художніми постановниками і всіма тими. хто причетний до цього свята. А це було грандіозне свято культури, свято талановитої молоді. Це був успіх всього колективу! Звітний концерт пройшов на високому ідейно-патріотичному рівні. Не тільки у мене, а й у багатьох присутніх у залі в деяких моментах виступали сльози на очах, коли співали "Цвіти, цвіти , черемшино...", або "Чуєш, брате мій". А яке хвилююче завершення концерту! Маленькі діточки, майбутнє України, і вся молодь, всі учасники свята, вийшли і заспівали, засвідчивши, що вони - діти України! І насамкінець. Коли вийшла на сцену молода, гарна талановита Наталія Шетеля, директорка закладу, коли виголосила своє заключне слово - це був майстер-клас ораторського мистецтва, культури мовлення! Гарна мова, мовлення, дана кваліфікована професійна оцінка, названо кожного поіменно, хто трудився для цього дійства, то відчувлося, що із таким керівником такого закладу буде зроблено багато для процвітання нашої культури, для виховання молоді, для розвою України. Із цим концертом можна виступати на міжнародних оглядах. Я впевнена, що так воно і буде! Успіхів вам! Творчих злетів!"