Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Щиро вітаємо нашого студента Віктора Новграді-Лецо!

Щиро вітаємо нашого студента Віктора Новграді-Лецо!

В Ужгороді яскраво відзначили День молоді. На площі Народній пройшов HOLI Festival of colors, який організували Студентська республіка, Закарпатська ліга КВН, Національна Молодіжна Рада України за підтримки Закарпатської ОДА та Ужгородської міської ради. Святковий Big City Ride організувала велоспільнота Ужгорода. Відзначити День молоді прийшло дуже багато ужгородців та гостей міста.
Свято стало нагодою вручення нової премії, що заснована цьогоріч міською радою для підтримки молодих людей, які успішно навчаються, проводять наукові дослідження, здійснюють науково-технічні розробки, досягли значних результатів у культурно-мистецькій галузі та беруть активну участь у громадському житті Ужгорода.

Щиро вітаємо студента Ужгородського коледжу культури і мистецтв Віктора Новграді-Лецо, який став першим лауреатом цієї нагороди!