Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв нещодавно побували в Будапешті

Студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв нещодавно побували в Будапешті

Студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв нещодавно побували в Будапешті, де виступили для місцевих мешканців та представників української діаспори. Поїздка була приурочена Зеленим святам, тож концертна програма була відповідною.

У мистецькому дійстві взяли участь двоє вокалістів Віталій Горбей та Роберт Гринюк, які своїми голосами зачарували слухачів, а також – ансамбль народного танцю "Кольори Карпат", який майстерно виконав хореографічні номери та подарував хороший настрій відвідувачам. Родзинкою концерту стала завершальна пісня "Многая літа", що її разом зі студентами виконала директор коледжу Наталія Шетеля.

Також усі учасники концерту долучилися до плетіння вінків і водили хороводи із охочими. Вокалісти, в свою чергу, розважали гостей народними піснями.

"Нам приємно усвідомлювати, що українські традиції досі живуть і їх продовжують передавати з покоління в покоління. А найголовніше те, що вони є в серцях тих українців, які оселилися далеко від рідних просторів", – зауважила директорка вишу.

Справжнім подарунком для студентів стала вечірня екскурсія мальовничим Будапештом, під час якої відвідали декілька визначних місць. Повернувшись до Ужгорода, студенти ще довго ділилися враженнями від побаченого та сподіваннями побувати в розкішній угорській столиці знов, – повідомили у виші.