Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв звеселяли колядою

Студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв звеселяли колядою

Всі ми родом з дитинства і пам’ятаємо ту атмосферу, крізь яку лунали мелодії колядок, без яких неможливо уявити Різдво.
  12 грудня 2018 року студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв дарували святковий настрій жителям та гостям міста своїми вокальними, інструментальними та хореографічними номерами. На сцені обласного центру у виконанні Народного вокального ансамблю (керівники Н.Швайгер та О.Тазінгер) прозвучали такі відомі колядки, як “Нова радість стала”, “Добрий вечір тобі”, “Щедрик”. Народний фольклорний ансамбль народних інструментів “Маки” (керівник В.Вігула) яскраво виконав  “Різдвяне попурі”. В концертній програмі також взяли участь А.Габор  (акордеон, клас викладача заслуженого працівника культури України М.Петрушевького), студенти спеціальності “Хореографія” (керівники заслужені працівники культури України  І.Шевцова та М.Шютів), студенти спеціальності “Естрадний вокал” І.Гимба, О.Мучичка та С.Андрусяк (клас викладача М.Сухолової).
    Завдяки чудовому виконанню яскравих номерів за участю студентів коледжу з упевненістю можна сказати, що Ужгород тепер має не лише дух Різдва, але й його неповторне звучання.