Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Театральний капусник в УжККіМ

Театральний капусник в УжККіМ

3 квітня 2018р. в театральній залі Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради студенти спеціальності «Сценічне мистецтво», «Народна художня творчість» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи» провели щорічне свято приурочене Дню театру та посвяті в режисери та актори. Театр, театральне мистецтво, багато століть є справжнім святом для працівників театру і для мільйонів глядачів. Театр – це завжди атмосфера свята, духовності, високої культури. Традиційно в нашому навчальному закладі це свято готують студенти на навчальній практиці зі спеціалізації. В цьому році успішно підготували та влаштували театральний капусник третій курс спеціалізації «Видовищно-театралізованих заходів» з керівником курсу заслуженою артисткою України Наталією Анатоліївною Орешніковою. 

Кожен курс творчо та креативно проявив себе у цьому заході.