Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / УжККіМ відзначив День Соборності святковим концертом

УжККіМ відзначив День Соборності святковим концертом

Урочистості з нагоди Дня Соборності України в Ужгородському коледжі культури та мистецтв (директор Наталія Шетеля) пройшли з великим натхненням і піднесенням. Студенти закладу дали неповторний концерт, що перевершив усі сподівання. 

До заходу долучилося крайове товариство «Просвіта», голова організації Павло Федака (молодший) зробив історичний екскурс про славні події героїчного минулого України – Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Ресбуліки, який відбувся 22 січня 1919 року. Доктор історичних наук Федака П.М. розповів про нелегкий шлях національно-визвольних змагань українського народу. 

З нагоди цієї знаменної дати вітання на адресу Ужгородського коледжі культури та мистецтв висловила і делегація музичної школи Будапешта - пише Трибуна.