Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Участь у Національному студентському форумі

Участь у Національному студентському форумі

22-24 грудня у м. Києві відбувся Національний студентський форум та ХІІ Генеральна асамблея Асоціації. У ньому взяли участь делегати від органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України. Від Ужгородського коледжу культури і мистецтв був делегований голова студентської ради коледжу Віталій Горбей.

Національний студентський форум (НСФ-2017) проводився 22-23 грудня де обговорювали питання, пов’язані із законодавчими позиціями у сфері вищої освіти, соціально-економічними проблемами студентства, діяльністю органів студентського самоврядування тощо. Під час НСФ-2017 також відбулась зустріч із Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич.

На ХІІ Генеральній асамблеї, яка відбулась 24 грудня, були винесені питання стосовно звіту керівних органів Асоціації за 2017 рік та визначення пріоритетних напрямів діяльності на 2018 рік, а також деякі інші питання діяльності Асоціації.