Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Увага! До завершення подачі документів залишається 5 днів

Увага! До завершення подачі документів залишається 5 днів

5 днів залишається для подачі документів на творчі спеціальності музичного мистецтва та сценічного мистецтва!

На фейсбук-сторінку Ужгородського коледжу культури і мистецтв (www.facebook.com/uzhartculture) надходять запитання щодо вступної кампанії. Вона продовжується. Нагадаємо найважливішу інформацію.

Що стосується базової вищої освіти, яку можна здобути в цьому виші, то на творчі спеціальності бакалавра з творчим конкурсом прийом документів закінчується о 18-й годині 20-го липня цього року.
Тобто, хто бажає вступати на перший курс бакалаврату на сценічне мистецтво, на музичне мистецтво повинні мати ЗНО «Історія України», «Українська мова» і подати заяву саме до цього терміну.

Щодо інших спеціальностей, на «інформаційну, бібліотечну та архівну справу» із сертифікатами ЗНО прийом закінчується о 18-й годині 26 липня 2018 року.

Тепер, що стосується молодших спеціалістів.

Увага! До 25-го липня завершується реєстрація електронних кабінетів. В чому особливість цього заповнення? Оскільки вступити на молодшого спеціаліста для вступників, що мають повну загальну середню освіту і ЗНО можна до 8-го серпня, важливо пам’ятати - обов’язковою умовою для них є заповнення електронного кабінету до 25-го липня цього року.

Якщо вони не вступлять до інших інститутів, університетів, а захочуть йти в коледж на молодшого спеціаліста, то мають право подати документи до 8-го серпня лише за умови, що оформили заповнення в наш коледж в електронному кабінеті до 25-го липня.

Що стосується старших курсів, документи подаються до 18-ї години 20-го липня 2018 року. На сценічне мистецтво актори, режисери і звукорежисери приймаються на перший курс за скороченим терміном навчання. В цьому разі треба мати диплом молодшого спеціаліста за спорідненим напрямом (наприклад, народно-художня творчість, видовищно-театралізовані заходи). Термін навчання три роки.

Схожа ситуація з музичним мистецтвом. Прийом документів на основі диплома молодшого спеціаліста до 18-ї години 24 липня. Наприклад, на спеціальність «народні інструменти» такі абітурієнти вступають на перший курс за скороченим терміном навчання і за два роки отримують диплом бакалавра. На інших спеціалізаціях навчання за скороченим терміном триває три роки.

Ще раз повторимо, випускникам 11-х класів, що мають ЗНО, треба до 25-го липня заповнити реєстрацію в коледж в електронному кабінеті, щоб залишити можливість подати паперові документи в приймальну комісію коледжу до 8-го серпня 2018 року.

Будь-яку консультацію ви отримаєте в приймальній комісії. На фейсбук-сторінці коледжу працює гаряча лінія.

Чекаємо на вас!