Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / УжККіМ успішно проводить вступну кампанію

УжККіМ успішно проводить вступну кампанію

Нещодавно незвично cпустіли коридори Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Розійшлися, поїхали його випускники і студенти. Зараз тут час абітурієнтів. Як проходить вступна кампанія розповідає директор вишу Наталія Шетеля. 

Прийом документів на молодшого спеціаліста розпочався з 2-го липня і триватиме до 18-ї години 14-го липня. Документи приймаються у абітурієнтів після 9-го класу на спеціальності «інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «хореографія», «музичне мистецтво», «менеджмент соціокультурної сфери» та «сценічне мистецтво». Дуже приємно, що на спеціальності «музичне мистецтво», «менеджмент соціокультурної сфери» та «сценічне мистецтво» цього року гарний конкурс, приходять гарні абітурієнти. На них чекають іспити, творчі конкурси. На спеціальність «інформаційна, бібліотечна та архівна справа» абітурієнти складають тести з української мови та з історії України. На інші спеціальності тести з української мови та творчі конкурси. 

З 12 липня починається набір на бакалавра. Вперше в цьому році навчальний заклад починає готувати бакалаврів зі спеціальності «інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «сценічне мистецтво» та «музичне мистецтво». Ми запрошуємо до нашого навчального закладу випускників після 11-го класу та зі скороченим терміном навчання на перший курс на 2 роки випускників музичних училищ та коледжів культури і мистецтв та інших молодших спеціалістів.