Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / В Ужгороді привітали діток із малозабезпечених родин внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО

В Ужгороді привітали діток із малозабезпечених родин внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО

Ще одне свято, для діток із малозабезпечених родин внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, організували сьогодні Ужгородський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Благодійним фондом "Карітас-Caritas" та Родина Кольпінга, меценатами.

Концерт проходив в Ужгородському коледжі культури і мистецтв, підготували святкову програму його вихованці. Крім театрального дійства, яке відбувалося на сцені, до участі у різних конкурсах постійно запрошували діток із залу, за це вони отримали в подарунок іграшки. Також усім дітям Святий Миколай роздав подарункові набори з солодощами. Організували й солодкий стіл.

Привітав малечу та їхніх батьків заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак. Він побажав святкового настрою, радості, добра та щастя, а також подякував усім, хто долучився до організації заходу – повідомляє http://prozahid.com.