Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / В УжККіМ відзначили День Соборності України

В УжККіМ відзначили День Соборності України

День Соборності України у вищому навчальному закладі "Ужгородський коледж культури і мистецтв" провели на високому рівні. У бібліотеці вишу зібралися представники громадськості, науковці, ветерани визвольних змагань, викладачі та студенти. Історичний екскурс з нагоди проголошення 100 річчя Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки здійснив доктор історичних наук, учасник національно-визвольних змагань українського народу кінця 80-х початку 90-х років ХХ, почесний голова крайового товариства "Просвіта" століття Павло Федака. 
Студенди закладу декламували вірші на патріотичну тематику, співали українських пісень та закінчили дійство «Молитвою за Україну» - урочистим музичним твором. Також хочеться відзначити надзвичайно пізнавальну тематичну виставку з нагоди Дня Соборності України.
Директор ВНЗ Наталія Шетеля щиросердечно подякувала присутнім за участь у заході і запевнила, що "Ужгородський коледж культури і мистецтв" і надалі залишатиметься флагманом культурно-освітнього життя краю.