Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Виховний захід "Природовідповідальність людини"

Виховний захід "Природовідповідальність людини"

20.02.2018 року в Комунальному вищому навчальному закладі «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради відбувся тренінг «Природовідповідальність людини» по екології із студентами першого курсу. Виховний захід спільно провели О.В.Черниченко, викладач біології та екології та А.В.Самойлова завідуюча відділом екології Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру. 

Метою тренінгу було залучення студентів до активної природоохоронної діяльності, активізація екологічного мислення, виховання свідомих громадян нашої країни, природовідповідальних та толерантних до навколишнього природного світу. 

Студенти з ентузіазмом приймали участь у тренінгу. Висловлювали стурбованість екологічними проблемами міста Ужгорода, планети Земля. Приймали правильні рішення на розв’язання різних екологічних проблем. 

Крім того, студенти дивились фільм на екологічну тематику та слухали цікаву розповідь А.В.Самойлової про розвиток екології в різних країнах світу, зокрема в США, Чехії. Норвегії і т.д., де їй довелося побувати. 

Екологічні проблеми рідного краю студенти намагались вирішити розділившись на групи. За допомогою методу «мозковий штурм» пропонували різні варіанти та можливості подолання цих проблем. Обговорювали їх, замальовували. Студенти коледжу проявили свої акторські та режисерські здібності, коли висвітлювали екологічні проблеми Ужгорода, за допомогою новин, ток-шоу та гри «КВК». Під час тренінгу відбувались дискусії на теми натурального хутра, сортування і утилізації сміття та інших екологічних проблем. 

Отже, майбутні режисери, актори, телеведучі навчились долати нехай уявні, але серйозні та глобальні проблеми. 

Студенти висловили вдячність запрошеній гості та О.В.Черниченко. Усі залишились задоволені.