Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Виступ студентів УжККіМ на 125-річчя зародження футболу Закарпаття

Виступ студентів УжККіМ на 125-річчя зародження футболу Закарпаття

Футбол на Закарпатті - це не просто вид спорту. Це наша легенда. За довгі роки його існування у нашому краї він мав злети і падіння, але ніколи не втрачав народну любов.

125-річчя зародження футболу Закарпаття сьогодні відзначили в Ужгороді. Тут відбувся матч між ФК «Закарпаття-Україна» та ФК «Закарпаття-Європа».
Команду «Закарпаття-Україна» представляли провідні футболісти, які свого часу захищали кольори збірної нашого краю: Володимир Васютик, Владислав Микуляк, Мирослав Бундаш, Юрій Чонка, Анатолій Нурієв, Матвій Бобаль. Команда «Закарпаття-Європа», гравці якої змагалися в клубах західного регіону, виступала у складі Володимира Овсієнка, Ярослава Лютнянського, Віктора Гея, Євгена Добровольського, Валентина Слюсаря, Роберта Гегедоша, Андріана Пуканича. Гра завершилася бойовою нічиєю – 4:4.

Після матчу нагородили людей, причетних до сьогоднішнього свята. А щоб воно було веселим і запам'яталося надовго, організатори запросили виступити студентів нашого коледжу. Вони додали свої яскраві плями у палітру спортивного ювілею.