Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Знайомимо з викладачами коледжу: Співак Володимир Григорович

Знайомимо з викладачами коледжу: Співак Володимир Григорович

Заслужений артист України. Викладач Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Художній керівник та диригент духового оркестру Закарпатської обласної філармонії.

Засновник відомої в краї музичної династії.
Працював на посадах начальника оркестру - військового диригента у Збройних Силах України. З його ініціативи у 2005 році обласна філармонія створила чудовий духовий оркестр.

Володимир Григорович має великий досвід педагогічної роботи, викладання в музичних навчальних закладах. Випускники Володимира Співака грають у відомих музичних колективах. Після навчання продовжують працювати і в духовому оркестрі обласної філармонії.
Оркестр є бажаним гостем багатьох урочистих подій. Користується успіхом у любителів духової музики краю та України. Гастролює за кордоном. Є лауреатом вітчизняних і закордонних фестивалів.

Студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв знають свого викладача Володимира Співака, як чуйну, життєрадісну та високопрофесійну людину, талановитого педагога.