Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Знайомимо з викладачами коледжу: Вігула Валентина Іванівна

Знайомимо з викладачами коледжу: Вігула Валентина Іванівна

Викладач-методист. Керівник фольклорного ансамблю «Маки». Цей колектив є лауреатом багатьох обласних, республіканських та міжнародних фестивалів, постійно приймає участь у мистецьких заходах, що проводяться у місті, області та за її межами.
Валентина Вігула на посаді викладача народних інструментів зарекомендувала себе як висококваліфікований викладач. Досконало володіє сучасною методикою викладання дисциплін, домагається зі своїми студентами високих кінцевих результатів у навчанні та самостійній роботі. Нею підготовлено методичний посібник «Робота з народно-інструментальним ансамблем». 
В професійній діяльності цього викладача відзначається серйозне, відповідальне та вимогливе ставлення як до себе, так і до студентів. Валентина Іванівна вміло сприяє розвитку їхніх здібностей, стимулює ініціативи учнів. Багато її випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах. Валентина Вігула приймає активну участь у роботі циклової комісії та громадській діяльності коледжу, являється членом профспілкового комітету. Відзначається високою загальною культурою, педагогічним тактом, високими моральними якостями. Вона є прикладом відданості своїй справі, високої професійної майстерності. Невичерпний творчий потенціал та життєва енергія сприяють її високому авторитету серед колег, вихованців та культурно-мистецької громадськості краю. Вона успішно примножує славні мистецькі традиції Закарпаття, за що неодноразово заохочувалася Почесними грамотами Міністерства культури України, Закарпатської обласної державної адміністрації та облради.