Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Спеціальності / Народне інструментальне мистецтво (естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво (естрадні інструменти)

Музичне мистецтво

(духові, естрадні інструменти та фортепіано)

 

Шановні друзі!

   

Раді вітати Вас на сторінці циклової комісії духових, естрадних інструментів та фортепіано.

Ви любите музику і не тільки слухаєте її, але й намагаєтесь створити щось своє, неповторне, унікальне? Тоді Вам до нас! Саме у нас навчаються найталановитіші, найкреативніші, найуспішніші молоді музиканти нашого краю!

В рамках спеціальності «Музичне мистецтво» (естрадні, духові інструменти та фортепіано) ми готуємо високопрофесійних фахівців з гри на фортепіано, гітарі, духових та ударних інструментах, викладачів, керівників творчих колективів. Поряд з традиційними дисциплінами студенти естрадного жанру освоюють основи вокалу, основи використання комп’ютерних технологій, імпровізація, диригування та інші спеціальні предмети. По завершенні навчання випускники отримують кваліфікацію викладача фахових дисциплін, керівника творчого колективу. Переважна більшість випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації.

Упродовж багатьох років на базі студентів коледжу плідно працюють естрадний оркестр (керівник – Філяк Р.В.), естрадний ансамбль (керівник – Гучкович Д.І.), що приймають активну участь у концертному житті краю.

Наші студенти беруть активну участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних фестивалях та конкурсах. Серед творчих досягнень слід відзначити наступні перемоги:

 


  • Кашубович Христина - диплом І ступеню ХІІ Міжнародного конкурсу мистецтв "Закарпатський Едельвейс - 2017", диплом ІІІ ступеню ІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю інструментального, вокального та хореографічного мистецтва "Закарпатська весна".
  • Форкош Вівієн – диплом ІІ ступеню ХII Міжнародного конкурсу мистецтв «Закарпатський Едельвейс-2017», диплом ІІ ступеню ІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «Закарпатська весна»
  • Шестак Ангеліна – диплом ІІІ ступеню ХII Міжнародного конкурсу мистецтв «Закарпатський Едельвейс-2017», диплом ІІІ ступеню IV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді»
  • Певсе Аттіла – диплом І ступеню ХII Міжнародного конкурсу мистецтв «Закарпатський Едельвейс-2017»
  • Кушнір Василь – диплом ІІІ ступеню ХII Міжнародного конкурсу мистецтв «Закарпатський Едельвейс-2017»
  • Естрадний оркестр коледжу Гран-Прі ХII Міжнародного конкурсу мистецтв «Закарпатський Едельвейс-2017»

 

 

Наше пріоритетне завдання – пошук талановитих молодих людей, розвиток їх здібностей та можливостей. Ми відкриємо перед Вами двері у прекрасне мистецьке майбутнє, виведемо на велику сцену та виховаємо високопрофесійного музиканта, конкурентоспроможного у сучасних умовах.

 

Чекаємо на Вас у нашому навчальному закладі!

 

Глуханич Олеся Мирославівна,

голова циклової комісії духових, естрадних інструментів та фортепіано