Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Спеціальності / Спеціальність "Хореографія"

Спеціальність "Хореографія"

     

 

Професія хореограф: просувайтеся до слави красиво!

Танець. Від давнини до наших днів він таїть в собі яскраве життя, несамовиті емоції і нескінченну радість. Як спосіб вираження настрою, культури окремого народу, – танцювальні рухи завжди будуть самою універсальною мовою любові і радості, на якій говорить вся планета. Хочете освоїти її досконало? Вибирайте професію хореограф і просувайтеся до вершини своєї кар'єри красиво!

Хореограф: постановник, художник, декоратор і організатор.

Так! В одній особі цей професіонал об'єднує різнобічні обов'язки. Але всі вони пов'язані єдиною ниткою – мистецтвом. Тому, хореограф являє собою, перш за все, людину творчу, здатну побачити танець в його цілісному різноманітті. І, звичайно, він безстрашний новатор, здатний привнести в класику і загальноприйняті жанри новий струмінь – революційно свіжі «па» руху. Крім творчої жилки кожен хореограф володіє хорошими організаторськими здібностями. Адже саме він є постановником, об'єднуючи танці в єдиний сюжет балету, опери, мюзиклу. У своєму творі хореограф також може виступати керівником, сюжетним режисером і навіть декоратором, підбирає костюми і фон виступів. У такому випадку мова йде про справжнього гуру танців, здатного організувати постановку від і до.

Напрямки хореографії, затребувані сьогодні.

Як напрямок мистецтва, танці дуже різноманітні і навіть пов'язані з різними видами спорту. І реалізувати себе сьогодні хореограф має можливість в наступних цікавих напрямках:

- бальних танцях;

-  балеті;

- народних і національних танцях;

- сучасних танцях, перфомансах, презентаціях;

- фігурному катанні і танцях на льоду;

- театральних постановках;

- художній гімнастиці;

- танцях для дітей;

Без допомоги хореографа також не обійтися на концерті і музичних виставах, спектаклях і всіх культурних заходах, де є танцювальна програма. Так що, маючи відповідну освіту, у вас всі шанси реалізуватися в своїй професії досить швидко. Але не тільки диплом в даному випадку визначає успіх вашої кар'єри!

Чому особисті якості так важливі в професії хореографа?

Танець – це рух. Він вимагає нескінченної активності і витривалості, залізної сили волі і терпіння. Часто хореографи працюютьдуже багато фізично, адже доводиться не тільки організовувати постановки, а й витрачати масу нервової енергії на роботу з танцюристами, до кожного з яких, зрозуміло, потрібен індивідуальний підхід. Тому успіху в цій професії домагаються ті, хто дійсно сильний духом, рішучий, оптимістичний і ніколи не здається перед труднощами. Ви відносите себе до цієї категорії людей і не уявляєте свого життя без танцю? Тоді ласкаво просимо в професію хореограф!

Переваги професії та можливі кар'єрної перспективи.

З професією «повелителя танців» ви можете бути впевнені: депресія, нудьга і монотонність ніколи вас не зможуть торкнутися. Завдяки неабиякому фізичному навантаженню ви завжди будете в тонусі. Творче ж середовище дасть можливість завести знайомства з новими  дуже цікавими людьми. І нехай скептики лякають хореографів можливими травмами і виходом з робочого ладу, професія ця все одно вабить своєю яскравістю і красою. А ще при наявності великого досвіду і таланту, професіонали-аси хореографії відкривають власні студії або організовують  постановки з високими гонорарами.

Значні перспективи? Тоді настроюйтеся на позитивний танцювальний лад і готуйтеся до вступних іспитів.