Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Спеціальності / Спеціальність "Менеджмент соціокультурної діяльності"

Спеціальність "Менеджмент соціокультурної діяльності"

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 028 «МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

Форма навчання – денна і заочна

Термін навчання:


  • денна форма – 3 роки 10 місяців (на базі 9 класів загальної середньої освіти),   2роки 10 місяців (на базі 11 класів загальної середньої освіти);
  • заочна форма – 2 роки 10 місяців (на базі 11 класів загальної середньої освіти).

Кваліфікація молодшого спеціаліста:

організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, керівник аматорського колективу

ПРОФЕСІЙНІ ТА КАР’ЄРНІ ПЕРСПЕКТИВИ ВИПУСКНИКА

 Наш випускник може працювати:

-         організатором  соціокультурної діяльності,

-         організатором концертів, лекцій,

-         ведучим шоу-програм.

-         організатором та ведучим інформаційно-дискусійних форм,

-         організатором та ведучим   театралізованих народних свят та обрядів  ,

-         педагогом-організатором,

-         аніматором дитячих свят,

-         арт-директором,

-         шоуменом,

- керівником закладів культури клубного типу,

- івентменеджером музейно-паркових комплексів, санаторно-оздоровчих та туристичних установ,

- аніматором торгово-розважальних комплексів та івентагенцій,

- керівником аматорського колективу (хорового, інструментального, театрального).

Умови вступу:


  • на базі 9 класів: тести з української мови, творчий конкурс (програмові вимоги до творчого конкурсу розміщені у вкладці АБІТУРІЄНТУ);
  • на базі 11 класів: результати ЗНО з української мови та літератури, творчий конкурс (програмові вимоги до творчого конкурсу розміщені у вкладці АБІТУРІЄНТУ).

 

Менеджмент соціально-культурної сфери – відносно нова спеціальність, яка з’явилася на ринку праці в Україні. Попит на спеціалістів із організації соціокультурної  сфери за останні роки значно виріс та потребує нової якості підготовки.

Наше завдання – швидко та якісно задовольнити ринок послуг з організації вільного часу для різних категорій населення, навчити студентів впроваджувати у сферу дозвілля інноваційні підходи. Студент опановує   дисципліни «Менеджмент соціокультурної діяльності»,   «Практикум  з менеджменту соціокультурної   діяльності», «Основи сценарної майстерності», «Культурологія», «Методика керівництва творчим колективом» та ін., що спрямовані на створення, популяризацію, збереження і використання культурних цінностей та культурних благ для задоволення культурних потреб громадян.

        Ми готуємо сучасних фахівців з менеджменту соціокультурної сфери, ініціативних та здатних до швидкої адаптації в бізнес-середовищі. Підготовка сучасного фахівця базується на збереженні народних знань і традицій з урахуванням сучасного стану культурно-мистецької сфери з метою забезпечення реалізації культурних прав людини.

Під час навчання студенти оволодівають основними компетентностями: громадянською, соціальною, загально-культурною, особистісною; навчаються створювати сучасні соціально-культурні та культурно-мистецькі проекти, використовуючи при цьому новітні методи і технології: інтерактивні, дебатні, ігрові, тренінгові; здобувають практичні навички в організації як традиційних культурних форм дозвілля (свята, обряди, концерти, фестивалі, дискусії, тощо), так і – новітніх (дебатний турнір, флешмоб, тренінг, тімбілдінг, ворк-шоп). Майбутніх організаторів соціокультурної  діяльності готують і до мистецтва спілкування з різними категоріями населення.

Європейські колеги називають нашу професію скорочено «Івент-менеджер» – організатор подій. Це – новий персонал в сфері дозвілля; це – новий стиль в управлінні і організації вільного часу.

https://www.youtube.com/watch?v=Yzj9J33DbpY