Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Структура / Обласні курси підвищення кваліфікації

Обласні курси підвищення кваліфікації

 

 

КЕРІВНИКИ КЛУБНИХ УСТАНОВ ОБЛАСТІ  ПІДВИЩИЛИ СВІЙ ФАХОВИЙ РІВЕНЬ

 

З 21 вересня по 1 жовтня 2015 року на базі Ужгородського коледжу культури і мистецтв проходили курси підвищення кваліфікації директори будинків культури та завідувачі клубів. Всього підвищити свій фаховий рівень приїхало 22 курсанти з різних куточків Закарпаття. Лекції для курсантів читали викладачі Ужгородського коледжу культури і мистецтв працівники Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури та головний спеціаліст управління культури Закарпатської ОДА.

 

КОНЦЕРТМЕЙСТЕРИ ШКІЛ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ОБЛАСТІ ПРОЙШЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

 З 1 по 5 лютого 2016 року на базі Ужгородського коледжу культури і мистецтв підвищилисвій фаховий рівень концертмейстери фортепіано – вчителі шкіл естетичного виховання області.

Лекції для 96 слухачів курсів читали досвідчені викладачі Ужгородського коледжу культури і мистецтв та Ужгородського державного музичного училища ім.Д.Задора. Курсанти були задоволені організацією та роботою курсів, про що свідчать відгуки слухачів у наступному листі.

 

 

ХУДОЖНІ КЕРІВНИКИ ЗАКЛАДІВ КЛУБНОГО ТИПУ  НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
В УЖГОРОДСЬКОМУ КОЛЕДЖІ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

 

    З 10 по 20 травня 2016 року в Ужгородському коледжі культури і мистецтв пройшли курси підвищення кваліфікації категорії: клубні працівники  (художні керівники закладів клубного типу).

            Лекції та практичні заняття для слухачів курсів проводили досвідчені викладачі Ужгородського коледжу культури і мистецтв, працівники Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури та головний спеціаліст управління культури  Закарпатської ОДА.

           Курсанти висловили подяку викладачам курсів за змістовні лекції та практичні заняття та сподіваються на подальшу співпрацю з викладачами Ужгородського коледжу культури і мистецтв.