Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Виховання / Фізвиховання

Фізвиховання

Спорт – це сила, спорт – це здоров’я, спорт – це краса !

   Днями вся спортивна громада України  відзначала День фізкультури і спорту. З цієї нагоди хочемо привітати всіх спортсменів області й розповісти про спортивне життя Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Але перш за все, декілька слів про його величність Спорт.

  Всі ми від природи складені по-різному, різні у нас і можливості. Один рухливий, інший не дуже; є люди, що постійно прагнуть до нової обстановки, а є й такі, що байдужі до руху, до змін тощо.

  Дбати про здоров'я  - це не тільки вести правильний спосіб життя, а й підтримувати  і  розвивати свої фізичні можливості. Це повинно стати для кожного законом. Вислів античних мудреців «У здоровому тілі  - здоровий дух» актуальний у всі часи. Всім зрозуміло, що рух, вправи, спорт сприяють не тільки зміцненню здоров'я, а й поліпшенню й збереженню зовнішнього вигляду, передусім красивої фігури, фізичної досконалості.

  Фізичне виховання у нашому навчальному закладі ведеться по двом напрямкам: фізкультурно-оздоровчий та спортивно-масовий і побудовано відповідно до законів України «Про освіту» та «Про  фізичну культуру і спорт».

   У коледжі хороша спортивна база, що дає можливість  студентам займатися спортом у повному обсязі, так як окрім  навчальних занять у спортзалі діють секції з легкої атлетики, волейболу, настільного тенісу, футболу, жіночого футболу, загальної фізичної підготовки  з шахів та шашок.

  Ці всі заняття допомагають нашим студентам-спортсменам займати призові місця на міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях. Першими призерами таких змагань були Оксана Попсабова та Юрій Федак, які виконали нормативи першого спортивного розряду з настільного тенісу. Пізніше Ілона Токар, Крістіан Тігор.

   Серед легкоатлетів слід назвати студенток, які були флагманами команд-

це Єлизавета Сівак, Світлана Гапак, Андріяна Корінець, Олександра Ніконова, Володимир Маркович.

    Гордістю коледжу є наші призери-шахісти – багаторазові переможці  міських та обласних змагань – Андрій Голубка, Іван Шушка, Мілана Ремета, Василина Петрунь, Василина Головчак.

  Усім нашим призерам було кого наслідувати, адже високих результатів домагалися й студенти далеких 60-80 - х років. Створені тогочасні команди з волейболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики займали призові місця на всіх спортивних рівнях.До них долучалися й молоді викладачі. Це гуртувало команди в єдину міцну, дружню сім’ю. Це ще одна із властивостей спорту. Ось кілька імен, які вписані у спортивний літопис нашого закладу: Тіберій Орос,Федір Орос, Іван Саба,Мар'яна Чаусова, Катерина Дікі, Михайло Микулець, Бейла Орос, Михайло Молочний, Йосип Черевко, Михайло Галаговець, Павло Басараб, Іван Фляшко, Михайло Кекляк, Василь Бойчук, Іван Петенко, Іван Євчак та багато інших.

  Тривалий час спортивно-масову роботу в Хустському культурно-освітньому училищі вели Іван Скиба, Михайло Фляшко. Після переведення навчального закладу в Ужгород естафету прийняли викладачі Аврора Фабіан, Василь Звонарь. Враховучи досвід  своїх попередників та привносячи в роботу нові ідеї та задуми сьогодні на спортивній ниві трудяться викладач-методист Володимир Созанський та Федір Федьо.

  На своїх заняттях постійно наголошуємо про те, що сидячий спосіб життя несе з собою багато небажаних наслідків для здоров'я. Проте мало лише розуміти це. Добре було б, якби одним з пунктів  нашої життєвої програми став рух – фізкультура,спорт, туризм, хоча б максимум ходьби, біг і ранкова зарядка.

   Отож всім здоров'я, спортивних здобутків  і хай живе Спорт!

Федір Федьо, керівник фізичного виховання

 

ЗВІТ

про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв 2014-2015 навчальний рік

 

Фізичне виховання в нашому навчальному закладі має 2 основні напрямки: фізкультурно-оздоровчий та спортивно-масовий і побудоване відповідно до законів України «Про освіту» та «Про фізичну культуру і спорт».

На початку навчального року було складено та затверджено нормативні документи, на основі яких організовано навчально-виховний процес і позаурочна робота в спортивних секціях.

Завдяки зробленому ремонту спортивного залу (подяка викладачу Созанському В.П.) студенти змогли приступити своєчасно вивчати навчальний матеріал з тем: «Легка атлетика» та «Волейбол». Програмовий матеріал в повному обсязі виконано.

Після занять проводилась секційна робота, по легкій атлетиці,  волейболу та футболу.

З кращих спортсменів комплектувалися команди, які прийняли активну участь в Спартакіаді студентської молоді міста Ужгорода.

Спортивний рік розпочався з Осінньої естафети, де прийняли участь всі загальноосвітні навчальні заклади, ПТУ та команди ВУЗів І-ІІ рівнів акредитації. Наша команда посіла почесне ІІІ бронзове місце.

Наступним змаганням, де прийняли участь наші команди, був Осінній легкоатлетичний крос у Боздошському парку. Це наймасовіший захід, так як, від кожної команди беруть участь по 20 чоловік (10 юнаків і 10 дівчат). Враховуючи сильну конкуренцію та можливості суперників наше ІІІ місце серед 8 команд учасників – результат є достатній, але на наступний навчальний рік потрібно ставити планку вище, якщо юнаки теж результат свій підвищать. Наші студентки показали такі результати: Мендл В. - ІІІ призове місце (серед 80-ти учасниць), Кенез Т. - ІVмісце, Жгенті О. - 10 місце, Краснянська В. - 20 місце.

Наступним видом змагань в Спартакіаді – волейбол (дівчата і хлопці). Команда дівчат ІІІ місце, - це теж високий результат.

Традицією спортивно-масової роботи було проведення ІІІ-го конкурсу спортивно-танцювальної аеробіки, де студенти змогли якнайкраще проявити свої здібності у організації тренувань такого популярного виду спорту як аеробіка.

З кожним роком конкурс стає все цікавішим, в цей рік конкурсні виступи всіх команд були професійними.                                                 

Тут треба підкреслити, що такого формату конкурсу не має ні один навчальний заклад, навіть в Україні!

Новий календарний рік, нові завдання – настільний теніс, команда сформована з нуля. «Перша ракетка» команди Курти Акош (студент II- угорської групи), Файван Андрій (IV-курс) та Галас Анастасія (I- хореографічний курс). Курти А. та Галас А. – команда майбутнього! Шосте місце з восьми команда, враховуючи брак часу на підготовку, результат у нормі. На цей момент команда у загальному заліку у Спартакіади посіли п’яте місце, з восьми команд.    

 Футбол на штучному гумовому полі, це іспит не із легких! По-перше, наші гравці такого поля бачать у день гри та на фотокартках. По-друге, підготовка та тренування воротаря команди взагалі на недостатньому рівні!

На технічних  моментах підготовки до змагань  не будемо зупинятися. Так що III- місце це взагалі дарунок...  

Останні змагання року – це весняна легкоатлетична естафета, яка є наймасовіша із всіх змагань року, команда коледжу: Мендл В., Баранюк В., Кенез Т., Ісак В., Крайнянська В.,Файван А., Жгенті О., Котка Р. завоювали II- місце, що і є результатом великого бажання до перемоги, якісна підготовка, талант кожного спортсмена особисто.

Завдяки жаги до високого результату дало змогу у загальному заліку  Спартакіади м. Ужгорода серед навчальних закладів I-II рівнів акредитації за командою – переможницею Ужгородського  торговельно-економічного коледжу  посісти ДРУГЕ почесне місце, особливо радує, що трете місце з мінімальним розривом посіла команда «легенда» УВПУ ТТХ (кулінарне училище),  четверте місце Ужгородське музичне училище, п’яте місце – Природничо-гуманітарний коледж (де навчається біля 1100 студентів), шосте місце – УВКУ КНТЕУ (навчається біля 1000 студентів) та  сьоме місце – Коледж мистецтв, восьме – Ужгородський центр професійно-технічної освіти.   

Подяка  всім студентам коледжу, що приймали участь у змаганнях та по зернині зібрали  ЦЕЙ ВИСОКИЙ РЕЗУЛЬТАТ!!! 

 

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв за 2012/2013 н. р.

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і  мистецтв за 2013/2014 н.р.

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв за 2014/2015 н.р.

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв за 2015/2016 н.р.

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв за 2016/2017 н.р.

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв за 2017/2018 н.р.

VI конкурс спортивно-танцювальної аеробіки 2017 р.